Masážna sviečka s vôňou santalového dreva

Masážna sviečka s vôňou santalového dreva, pačuli a ylang ylang Parks Candles London Stimulating, 50 hodín horenia

Cena:
19.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Masážna sviečka s vôňou santalového dreva, pačuli a ylang ylang Parks Candles London Stimulating, 50 hodín horenia s pečaťou kvality Parks Candles London - tento produkt predávame za takmer veľkoobchodnú cenu 19.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 5039143001358
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Prestížny Masážna sviečka s vôňou santalového dreva, pačuli a ylang ylang Parks Candles London Stimulating, 50 hodín horenia od kvalitného výrobcu Parks Candles London - tento artikel nakupujte v jedinečnej akcii za 19.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Majte telo i myseľ v dokonalej harmónii.

Pomôže vám k tomu táto masážna sviečka Parks Candles London. Stačí ju zapáliť a nechať esenciálne oleje a prírodné vosky roztopiť na luxusný teplý olej (čo trvá 15 - 45 minút). Ten potom stačí nechať chvíľku vychladnúť a behom okamihu ho použiť na tú najpríjemnejšiu masáž pod slnkom.

Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín, a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách.

Parametry produktu Masážna sviečka s vôňou santalového dreva, pačuli a ylang ylang Parks Candles London Stimulating, 50 hodín horenia

  • Název: Masážna sviečka s vôňou santalového dreva, pačuli a ylang ylang Parks Candles London Stimulating, 50 hodín horenia
  • Cena: 19.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 97067
Pozrite si všetky produkty značky
Masážna sviečka s vôňou santalového dreva

Masážna sviečka s vôňou santalového dreva, pačuli a ylang ylang Parks Candles London Stimulating, 50 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky