Matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness

Matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, obojstranný, 160 x 200 cm

Cena:
405.00 €

V akcii je len tu Matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, obojstranný, 160 x 200 cm kvalitné značky ProSpánek - tento produkt objednáte pri časovo obmedzenej akcii za 405.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8596456008438
Do obchodu

Popis

ProSpánek

No a toto chcete: Matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, obojstranný, 160 x 200 cm od producenta ProSpánek - tento hit môžete získať s extra zľavou za 405.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Vrchná vrstva matraca (modrá) z lenivej peny sa na základe telesného tepla prispôsobuje vášmu telu a pri ležaní vás tak dokonale podopiera.

Ďalšia filtračná (červená) vrstva z antibakteriálnej peny dodáva matracu vysoké hygienické podmienky, čo určite ocenia alergici a ľudia s citlivou kožou.

Vďaka poslednej (zelenej) vrstve zo studenej peny je matrac odolný, pružný a ľahký.

Výška matraca 20 cm zaisťuje príjemné pohodlie pri ležaní.

Luxusný poťah Aloe Vera prešívaný dutým vláknom obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z tejto blahodarnej rastliny. Postupne uvoľňuje jej príjemnú arómu, ktoré má antialergénne a antiseptické účinky.

Snímateľný poťah je rozdelený na dve polovice, aby sa jedna mohla prať a druhá ďalej chránila matrac. Duté vlákno v poťahu je príjemné na dotyk, predlžuje životnosť matraca a zaisťuje jeho správne dýchanie.

Parametry produktu Matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, obojstranný, 160 x 200 cm

  • Název: Matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, obojstranný, 160 x 200 cm
  • Cena: 405.00 EUR
  • Výrobce: ProSpánek
  • Kód zboží: 1357897
Pozrite si všetky produkty značky
Matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness

Matrac PreSpánok Tau Hard II Wellness, obojstranný, 160 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky