Mentolovozelená obliečka na vankúš WeLoveBeds Roses

Mentolovozelená obliečka na vankúš WeLoveBeds Roses, 40 × 60 cm

Cena:
23.90 €

Prestížny Mentolovozelená obliečka na vankúš WeLoveBeds Roses, 40 × 60 cm od značky WeLoveBeds - tento produkt posielame za bombastickú cenu 23.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5902409732016
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Prvotriedný Mentolovozelená obliečka na vankúš WeLoveBeds Roses, 40 × 60 cm značky WeLoveBeds - tento produkt obchodujeme za perfektnú cenu 23.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Je snáď niečo lepšie, než sa po dlhom dni zvaliť do postele? Aby sa vám dobre odpočívalo, zaistite si množstvo vankúšov. Napríklad také s obliečkami od WeLoveBeds. Sú štýlové a príjemné zároveň a pristanú každej spálni.

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Mentolovozelená obliečka na vankúš WeLoveBeds Roses, 40 × 60 cm

  • Název: Mentolovozelená obliečka na vankúš WeLoveBeds Roses, 40 × 60 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157562
Pozrite si všetky produkty značky
Mentolovozelená obliečka na vankúš WeLoveBeds Roses

Mentolovozelená obliečka na vankúš WeLoveBeds Roses, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky