Modrá jedálenská stolička s bielymi nohami Rowico Grace Rowico

Modrá jedálenská stolička s bielymi nohami Rowico Grace

Cena:
113.90 €

Vaše možnosti obohacujúce Modrá jedálenská stolička s bielymi nohami Rowico Grace čo nám vyrába Rowico - tento tovar si môžete kúpiť s úžasnou cenovkou 113.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 7340126521403
Do obchodu

Popis

Rowico

Najpredávanejšie Modrá jedálenská stolička s bielymi nohami Rowico Grace čo berieme od značky Rowico - tento artikel je tu pre vás s úžasnou cenovkou 113.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Jedálenský stôl bez stoličiek je ako telo bez duše. Kúpte svojmu stolu fešný zástup jedálenských stoličiek. Elegantné stoličky značky Rowico na vás dýchnu svieži škandinávsky vietor. Sú ľahučké, ale dotyk masívneho dreva predsa len spoznali.

O značke, ktorá dbá na krásu dreva:
Rodinná značka, ktorá zbožňuje nábytok. Značka Folke už viac ako 50 rokov prichádza s elegantným nábytkom, ktorý vonia poctivým drevom.

Značka hľadí na najnovšie trendy, aj cez to si drží jedinečný charakter, ktorý sa znesie skoro so všetkými interiérovými štýlmi. Ak hľadáte solitér, ktorý bude krásne vyzerať a voňať ako les sám, stavte na istotu. Na značku Folke.

Parametry produktu Modrá jedálenská stolička s bielymi nohami Rowico Grace

  • Název: Modrá jedálenská stolička s bielymi nohami Rowico Grace
  • Cena: 113.90 EUR
  • Výrobce: Rowico
  • Kód zboží: 1274242
Pozrite si všetky produkty značky
Modrá jedálenská stolička s bielymi nohami Rowico Grace Rowico

Modrá jedálenská stolička s bielymi nohami Rowico Grace

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky