Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Azure Coast

Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Azure Coast, 40 × 60 cm

Cena:
23.90 €

Hit poslednej doby, Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Azure Coast, 40 × 60 cm čo berieme od značky WeLoveBeds - tento tovar si môžete nechať dodať za bombastickú cenu 23.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5902409734133
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Azure Coast, 40 × 60 cm od top značky WeLoveBeds - tento produkt obchodujeme po zľave za 23.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Kvalitný odpočinok začína vhodným prostredím. Dodajte svojmu domovu útulnú atmosféru a mäkkosť, ktorú si zamilujete na prvý dotyk. ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska dáva dôraz na dokonalosť v každom detaile. WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Azure Coast, 40 × 60 cm

  • Název: Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Azure Coast, 40 × 60 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1201340
Pozrite si všetky produkty značky
Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Azure Coast

Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Azure Coast, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky