Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Maze

Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Maze, 40 × 60 cm

Cena:
23.90 €

Poctivý výrobok, Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Maze, 40 × 60 cm od kvalitnej značky WeLoveBeds - tento produkt kúpite s úžasnou cenovkou 23.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5902409730876
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Exkluzívny Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Maze, 40 × 60 cm značky WeLoveBeds - tento produkt kúpite takmer zadarmo za 23.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Je snáď niečo lepšie, než sa po dlhom dni zvaliť do postele? Aby sa vám dobre odpočívalo, zaistite si množstvo vankúšov. Napríklad také s obliečkami od WeLoveBeds. Sú štýlové a príjemné zároveň a padnú každej spálni.

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Maze, 40 × 60 cm

  • Název: Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Maze, 40 × 60 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157550
Pozrite si všetky produkty značky
Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Maze

Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Maze, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky