Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Royal

Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Royal, 50 × 50 cm

Cena:
23.90 €

Trhom osvedčený produkt, Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Royal, 50 × 50 cm od známeho výrobcu WeLoveBeds - tento tovar zakúpite s úžasnou cenovkou 23.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5902409733709
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Ponuka pre vás: Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Royal, 50 × 50 cm obľúbenej značky WeLoveBeds - tento tovar zakúpite extra lacno za 23.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Ako ľahko skrášliť spálňu? S novým vankúšom od WeLoveBeds to bude otázka niekoľkých minút. Nechajte rozkvitnúť aj tú vašu ♥

O WeLoveBeds:

Značka, pochádzajúca z Poľska, kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Royal, 50 × 50 cm

  • Název: Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Royal, 50 × 50 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157494
Pozrite si všetky produkty značky
Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Royal

Modrá obliečka na vankúš WeLoveBeds Royal, 50 × 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky