Modrá stolička Kare Design Cherry

Modrá stolička Kare Design Cherry, ∅ 35 cm

Cena:
82.00 €

Trendy Modrá stolička Kare Design Cherry, ∅ 35 cm populárneho výrobcu Kare Design - tento hit zoženiete za výhodnú cenu 82.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4025621831235
Do obchodu

Popis

Kare Design

V akcii je len tu Modrá stolička Kare Design Cherry, ∅ 35 cm populárneho výrobcu Kare Design - tento artikel nakupujte takmer zadarmo za 82.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Urobte si radosť.

Nábytok od Kare Design je stelesnením osobitosti, nadčasovosti a výnimočnosti. Kvalitne spracované materiály potešia rovnako ako trvalá hodnota každého kúsku, ktorý pochádza z dielne tejto značky. Váš interiér si zaslúži kvalitu.

O ZNAČKEZa vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť o inovatívne a sofistikované kúsky s neopozeranou tvárou. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981, ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality , ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér v miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Modrá stolička Kare Design Cherry, ∅ 35 cm

  • Název: Modrá stolička Kare Design Cherry, ∅ 35 cm
  • Cena: 82.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 1089194
Pozrite si všetky produkty značky
Modrá stolička Kare Design Cherry

Modrá stolička Kare Design Cherry, ∅ 35 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky