Modré kovové kreslo s bielym čalúnením Teulat Nabi Teulat

Modré kovové kreslo s bielym čalúnením Teulat Nabi

Cena:
450.00 €

Spokojnosť prinášajúci Modré kovové kreslo s bielym čalúnením Teulat Nabi od značky Teulat - tento hit ľahko nájdete výhodne za 450.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8435178377746
Do obchodu

Popis

Teulat

Dnes je tu pre vás Modré kovové kreslo s bielym čalúnením Teulat Nabi s trendy značkou Teulat - tento tovar si môžete zakúpiť za perfektnú cenu 450.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Neplaťte inde viac než musíte.

V pohodlnom kresielku si môžete poleňošiť, prečítať knižku alebo doň usadiť návštevu. Tento prekrásny kúsok svojím prevedením uspokojí estetické cítenie najnáročnejších fajnšmekrov a do interiéru prinesie čerstvý závan najmodernejších trendov.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Modré kovové kreslo s bielym čalúnením Teulat Nabi

  • Název: Modré kovové kreslo s bielym čalúnením Teulat Nabi
  • Cena: 450.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329570
Pozrite si všetky produkty značky
Modré kovové kreslo s bielym čalúnením Teulat Nabi Teulat

Modré kovové kreslo s bielym čalúnením Teulat Nabi

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky