Modré kreslo Teulat Sadira Teulat

Modré kreslo Teulat Sadira

Cena:
371.00 €

Váš obľúbený tovar, Modré kreslo Teulat Sadira od Teulat - tento hit môžete zaobstarať v hustej akciu za 371.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8435178377418
Do obchodu

Popis

Teulat

Diskontný Modré kreslo Teulat Sadira kvalitné značky Teulat - tento hit získate za úžasnú cenu 371.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Neplaťte inde viac než musíte.

V pohodlnom kresielku si môžete poleňošiť, prečítať knižku alebo doň usadiť návštevu. Tento prekrásny kúsok svojím prevedením uspokojí estetické cítenie najnáročnejších fajnšmekrov a do interiéru prinesie čerstvý závan najmodernejších trendov.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Modré kreslo Teulat Sadira

  • Název: Modré kreslo Teulat Sadira
  • Cena: 371.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329504
Pozrite si všetky produkty značky
Modré kreslo Teulat Sadira Teulat

Modré kreslo Teulat Sadira

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky