Modré prestieranie Tiseco Home Studio Chevron

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Limitovaná edícia produktu Modré prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm od obľúbenej spoločnosti Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zakúpiť s extra zľavou za 3.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 5413255090781
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Kvalitný Modré prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm pochádzajúce od značky Tiseco Home Studio - tento hit zaobstaráte po zľave za 3.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Vy tak neplatíte nič naviac!

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Modré prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

  • Název: Modré prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277872
Pozrite si všetky produkty značky
Modré prestieranie Tiseco Home Studio Chevron

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Chevron, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky