Modré prestieranie Tiseco Home Studio Cubes

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Príjemné pocity nadväzujúci Modré prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm s akostnou značkou Tiseco Home Studio - tento artikel je v túto chvíľu s úžasnou cenovkou 3.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 5413255091030
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Práve je za dobrú cenu Modré prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm čo nám vyrába Tiseco Home Studio - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v perfektnej akcii za 3.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Modré prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

  • Název: Modré prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277884
Pozrite si všetky produkty značky
Modré prestieranie Tiseco Home Studio Cubes

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky