Modré prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Hit poslednej doby, Modré prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm od kvalitného výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v bombastické akcii za 5.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 5413255108257
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

V akcii je práve teraz Modré prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm od kvalitnej značky Tiseco Home Studio - tento hit zoženiete za jedinečnú cenu 5.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Modré prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm

  • Název: Modré prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277854
Pozrite si všetky produkty značky
Modré prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Jacquard, 45 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky