Modré prestieranie Tiseco Home Studio Melange

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Limitovaná edícia produktu Modré prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm od top výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel nakupujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 5413255092051
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Produkt osvedčený zákazníkmi, Modré prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm s preslávenou značkou Tiseco Home Studio - tento artikel neprepásnite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Modré prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm

  • Název: Modré prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277908
Pozrite si všetky produkty značky
Modré prestieranie Tiseco Home Studio Melange

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky