Modré prestieranie Tiseco Home Studio Triangle

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Radosť prinášajúci Modré prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm od popredného výrobcu Tiseco Home Studio - tento hit môžete zohnať za skvelú cenu 3.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Urobte si radosť.

SKU: 5413255090903
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Produkt osvedčený zákazníkmi, Modré prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm čo nám dodáva Tiseco Home Studio - tento produkt posielame s úžasnou cenovkou 3.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Modré prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm

  • Název: Modré prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277896
Pozrite si všetky produkty značky
Modré prestieranie Tiseco Home Studio Triangle

Modré prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky