Modrý behúň Floorita Maiolica Blu

Modrý behúň Floorita Maiolica Blu, 55 × 140 cm

Cena:
30.00 €

Radosť prinášajúci Modrý behúň Floorita Maiolica Blu, 55 × 140 cm čo nám dodáva Floorita - tento tovar zakúpite v úžasnej akcii za 30.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Jasný hit, Modrý behúň Floorita Maiolica Blu, 55 × 140 cm od firmy Floorita - tento artikel neprepásnite výhodne za 30.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať pokojne hneď ku kuchynskej linke?

Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protišmykové a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie!

Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Vlastný motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Modrý behúň Floorita Maiolica Blu, 55 × 140 cm

  • Název: Modrý behúň Floorita Maiolica Blu, 55 × 140 cm
  • Cena: 30.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 848988
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý behúň Floorita Maiolica Blu

Modrý behúň Floorita Maiolica Blu, 55 × 140 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky