Modrý behúň FlooritaMaiolica Blu

Modrý behúň FlooritaMaiolica Blu, 55 × 115 cm

Cena:
26.00 €

Váš obľúbený produkt, Modrý behúň FlooritaMaiolica Blu, 55 × 115 cm s preslávenou značkou Floorita - tento produkt doručujeme za úžasnú cenu 26.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Diskontný Modrý behúň FlooritaMaiolica Blu, 55 × 115 cm s akostnou značkou Floorita - tento produkt máte na dosah ruky vo výhodnej akcii za 26.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať pokojne hneď ku kuchynskej linke?

Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protišmykové a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie!

Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Vlastný motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Modrý behúň FlooritaMaiolica Blu, 55 × 115 cm

  • Název: Modrý behúň FlooritaMaiolica Blu, 55 × 115 cm
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 848986
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý behúň FlooritaMaiolica Blu

Modrý behúň FlooritaMaiolica Blu, 55 × 115 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky