Modrý behúň Universal Molly Felci Blue

Modrý behúň Universal Molly Felci Blue, 55 × 200 cm

Cena:
59.90 €

Jedinečná ponuka, Modrý behúň Universal Molly Felci Blue, 55 × 200 cm čo nám dodáva Universal - tento artikel je v túto chvíľu v časovej obmedzenej zľave za 59.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8430176658293
Do obchodu

Popis

Universal

Jasný hit, Modrý behúň Universal Molly Felci Blue, 55 × 200 cm čo nám dodáva Universal - tento produkt máte na dosah ruky s VIP zľavou pre každého za 59.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Ak hľadáte moderne poňatý koberec, zakotvite u kolekcie Molly od značky Universal. Koberec z tejto kolekcie na prvý pohľad zaujme svojím vzorovaním a jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke s praktickou stránkou veci. Je to ideálny interiérový doplnok, ktorý vám bude ležať pri nohách. Doslova.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Modrý behúň Universal Molly Felci Blue, 55 × 200 cm

  • Název: Modrý behúň Universal Molly Felci Blue, 55 × 200 cm
  • Cena: 59.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1252228
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý behúň Universal Molly Felci Blue

Modrý behúň Universal Molly Felci Blue, 55 × 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky