Modrý detský jedálenský set Bloomingville Superhero Bloomingville

Modrý detský jedálenský set Bloomingville Superhero

Cena:
26.90 €

V akcii je len tu Modrý detský jedálenský set Bloomingville Superhero od kvalitnej značky Bloomingville - tento hit získate za výhodnú cenu 26.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5711173196708
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Vaše možnosti obohacujúce Modrý detský jedálenský set Bloomingville Superhero od top značky Bloomingville - tento produkt máte za pár kliknutí vo zľavové akciu za 26.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Roztomilosti sa medze nekladú.

Aj keď stolovanie detí často pripomína vojnu, neznamená to, že nemôže mať štýl. Prizvite si na pomoc značku Bloomingville, ktorá vie, ako to zariadiť.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.

Parametry produktu Modrý detský jedálenský set Bloomingville Superhero

  • Název: Modrý detský jedálenský set Bloomingville Superhero
  • Cena: 26.90 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1259318
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý detský jedálenský set Bloomingville Superhero Bloomingville

Modrý detský jedálenský set Bloomingville Superhero

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky