Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul

Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm

Cena:
28.00 €

No tak toto je gól: Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm od značky Universal - tento artikel objednávajte s VIP zľavou pre každého za 28.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8430176452334
Do obchodu

Popis

Universal

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm od obľúbenej značky Universal - tento tovar si môžete nechať dodať za vynikajúcu cenu 28.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kolekcia Margot od značky Universal vyniká plastickým motívom a elegantným ladením. Ľahko kombinovateľný odtieň na seba nestrháva všetku pozornosť, ale príjemne dokresľuje atmosféru celej miestnosti.

Jemný lesk viskózy vnesie do miestnosti luxusný dojem. Hebkosť tohto prírodného materiálu oceníte na prvý dotyk a nadšených ekológov iste poteší fakt, že ide o voľbu šetrnú k životnému prostrediu. Drevodrvina, ktorá je základom pre výrobu, sa totiž získava z dobre obnoviteľných druhov dreva alebo recyklovanej bavlny.

Parametry produktu Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm

  • Název: Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm
  • Cena: 28.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1348811
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul

Modrý koberec z viskózy Universal Margot Azul, 60 x 110 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky