Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi

Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 cm

Cena:
111.90 €

V zľave je Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 cm od Flair Rugs - tento tovar si môžete nechať doručiť výhodne za 111.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5031193679099
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Unikátny Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 cm od obľúbenej spoločnosti Flair Rugs - tento artikel musíte mať s neuveriteľnou zľavou za 111.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Potrebuje váš domov vzpruhu v podobe farieb? Siahnite po modernom koberci z kolekcie Gigi od značky Flair Rugs. Jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke s praktickou stránkou veci. Je to ideálny interiérový doplnok, ktorý vám bude ležať pri nohách. Doslova.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce izolačné schopnosti, čo sa tepla a zvuku týka. Potešia aj svojou tvarovateľnou pamäťou, takže aj po dlhšom stláčaní vlákien sa vrátia späť do pôvodného tvaru.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrikov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným posúvaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 cm

  • Název: Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 cm
  • Cena: 111.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • Kód zboží: 1298078
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi

Modrý koberec z vlny Flair Rugs Gigi, 120 × 170 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky