Modrý pléd z mikroflanelu Tiseco Home Studio Bitone

Modrý pléd z mikroflanelu Tiseco Home Studio Bitone, 130 × 170 cm

Cena:
18.90 €

Unikátny Modrý pléd z mikroflanelu Tiseco Home Studio Bitone, 130 × 170 cm od Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zakúpiť za skvelú cenu 18.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 5413255109193
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Vaše možnosti obohacujúce Modrý pléd z mikroflanelu Tiseco Home Studio Bitone, 130 × 170 cm s pečaťou kvality Tiseco Home Studio - tento tovar zakúpite v neopakovateľnej akcii za 18.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Niet nad to sa zababušiť do mäkučkej chlpatej deky, ktorá vás objíme a upokojí po dlhom náročnom dni. Majte ju stále poruke na pohovke alebo ju použite ako štýlový pléd na posteľ. Počas mrazivých zimných nocí sa bude hodiť aj ako prídavná prikrývka.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Modrý pléd z mikroflanelu Tiseco Home Studio Bitone, 130 × 170 cm

  • Název: Modrý pléd z mikroflanelu Tiseco Home Studio Bitone, 130 × 170 cm
  • Cena: 18.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1282938
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý pléd z mikroflanelu Tiseco Home Studio Bitone

Modrý pléd z mikroflanelu Tiseco Home Studio Bitone, 130 × 170 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky