Modrý sklenený tanier Kähler Design Hammershoi Glassplate

Modrý sklenený tanier Kähler Design Hammershoi Glassplate, ⌀ 22 cm

Cena:
25.90 €

Veľmi žiadaný produkt, Modrý sklenený tanier Kähler Design Hammershoi Glassplate, ⌀ 22 cm od top výrobcu Kähler Design - tento tovar zakúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 25.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5703779172378
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Produkt osvedčený zákazníkmi, Modrý sklenený tanier Kähler Design Hammershoi Glassplate, ⌀ 22 cm od populárnej značky Kähler Design - tento hit ľahko nájdete s extra zľavou za 25.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Kuchynské doplnky od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohľad. Či už ide o kúsky sklenené, drevené, alebo porcelánové, vždy sa môžete spoľahnúť na decentný minimalistický dizajn, ktorého farebné tóny sa nesú v súlade so zemitou paletou.

Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Modrý sklenený tanier Kähler Design Hammershoi Glassplate, ⌀ 22 cm

  • Název: Modrý sklenený tanier Kähler Design Hammershoi Glassplate, ⌀ 22 cm
  • Cena: 25.90 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • Kód zboží: 1301882
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý sklenený tanier Kähler Design Hammershoi Glassplate

Modrý sklenený tanier Kähler Design Hammershoi Glassplate, ⌀ 22 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky