Modrý tanierik z kameniny Casafina Sardegna

Modrý tanierik z kameniny Casafina Sardegna, ⌀ 16 cm

Cena:
10.90 €

Váš obľúbený produkt, Modrý tanierik z kameniny Casafina Sardegna, ⌀ 16 cm od kvalitného výrobcu Casafina - tento produkt objednáte vo výhodnej akcii za 10.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Casafina

Veľmi žiadaný produkt, Modrý tanierik z kameniny Casafina Sardegna, ⌀ 16 cm kvalitné značky Casafina - tento hit získate výhodne za 10.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

O kolekcii Sardegna:
Kolekcia Sardagna nezaprie inšpiráciu morom. Modrý riad z kameniny prepája podmorský a zemský svet. A tak ak máte radi prímorský štýl stolovanie aj hodovanie, bude Casafina to pravé pre vás.

O značke Casafina:

Donna Cacciatore Smith vyrastala v Amerike, ale korene jej rodiny siahajú až do slnečného Talianska. S láskou spomína na svoje detstvo prevoňané korením z tradičných talianskych jedál, ktoré varila jej babička. Z týchto spomienok sa zrodila Donnini veľká láska ku gastronómii, ktorá ovplyvnila aj jej budúci život.

V dospelosti sa jej pozornosť zamerala na stolovanie. Spoločne s manželom založila značku Casafina a na svojich cestách po Európe zbierala inšpiráciu pre zákazkovú výrobu kuchynského riadu.

Parametry produktu Modrý tanierik z kameniny Casafina Sardegna, ⌀ 16 cm

  • Název: Modrý tanierik z kameniny Casafina Sardegna, ⌀ 16 cm
  • Cena: 10.90 EUR
  • Výrobce: Casafina
  • Kód zboží: 1209218
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý tanierik z kameniny Casafina Sardegna

Modrý tanierik z kameniny Casafina Sardegna, ⌀ 16 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky