Modrý vodný fotorámik DOIY Eye

Modrý vodný fotorámik DOIY Eye, 11 x 16 cm

Cena:
24.90 €

Exkluzívny Modrý vodný fotorámik DOIY Eye, 11 x 16 cm od výrobcu DOIY - tento produkt ponúkame za výhodnú cenu 24.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8436564292681
Do obchodu

Popis

DOIY

Limitovaná edícia produktu Modrý vodný fotorámik DOIY Eye, 11 x 16 cm od populárneho výrobcu DOIY - tento produkt máte na dosah ruky za perfektnú cenu 24.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Originálny darček alebo dekorácia na pracovný stôl či poličku? Fotorámik naplnený farebnou tekutinou s plávajúcim avokádom rozžiari každý deň.

Hodí sa pre fotografiu veľkosti 10 x 15 cm.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Modrý vodný fotorámik DOIY Eye, 11 x 16 cm

  • Název: Modrý vodný fotorámik DOIY Eye, 11 x 16 cm
  • Cena: 24.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344211
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý vodný fotorámik DOIY Eye

Modrý vodný fotorámik DOIY Eye, 11 x 16 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky