Modrý vonkajší koberec Universal Macao Sinto

Modrý vonkajší koberec Universal Macao Sinto, 77 x 150 cm

Cena:
29.00 €

Vynikajúci Modrý vonkajší koberec Universal Macao Sinto, 77 x 150 cm od známeho výrobcu Universal - tento produkt doručujeme s unikátnou zľavou za 29.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8430176658255
Do obchodu

Popis

Universal

Výnimočný tovar, Modrý vonkajší koberec Universal Macao Sinto, 77 x 150 cm od firmy Universal - tento produkt dodávame s extra zľavou za 29.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Pokiaľ máte radi zemité tóny a neutrálne farebné odtiene, bude táto kolekcia kobercov od značky Universal tým pravým pre vás.

Tento krásny koberec je ideálny spoločník, ktorý zabráni prechladnutiu od studenej podlahy, ktorú zároveň odhluční. Jeho elegantné poňatie interiéru dodá šmrnc, ktorý ešte nezažil. To však nie je všetko.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

Parametry produktu Modrý vonkajší koberec Universal Macao Sinto, 77 x 150 cm

  • Název: Modrý vonkajší koberec Universal Macao Sinto, 77 x 150 cm
  • Cena: 29.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1276968
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý vonkajší koberec Universal Macao Sinto

Modrý vonkajší koberec Universal Macao Sinto, 77 x 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky