Modrý vonkajší koberec Universal Verdi

Modrý vonkajší koberec Universal Verdi, ⌀ 120 cm

Cena:
38.00 €

Prvotriedný Modrý vonkajší koberec Universal Verdi, ⌀ 120 cm od obľúbeného výrobcu Universal - tento hit môžete získať v hustej akciu za 38.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8430176660029
Do obchodu

Popis

Universal

V akcii je práve teraz Modrý vonkajší koberec Universal Verdi, ⌀ 120 cm od značky Universal - tento artikel odporúčame pri časovo obmedzenej akcii za 38.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Koberce značky Universal vás budú baviť. Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielen, že ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti novú tvár. Aj tak to ale nie je všetko.

Vďaka svojmu prevedeniu a materiálu sa hodia aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolia bazéna.

Vďaka svojmu pevnému prevedeniu a materiálu sa hodí aj na vonkajšie využitie. Ozdobiť si ním môžete napríklad terasu či okolie bazéna.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

Parametry produktu Modrý vonkajší koberec Universal Verdi, ⌀ 120 cm

  • Název: Modrý vonkajší koberec Universal Verdi, ⌀ 120 cm
  • Cena: 38.00 EUR
  • Výrobce: Universal
  • Kód zboží: 1336846
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý vonkajší koberec Universal Verdi

Modrý vonkajší koberec Universal Verdi, ⌀ 120 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky