Nástenná dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Rudolf Nørdifra

Nástenná dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Rudolf

Cena:
54.00 €

Výnimočný tovar, Nástenná dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Rudolf od Nørdifra - tento hit ľahko nájdete za bombastickú cenu 54.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5905461900119
Do obchodu

Popis

Nørdifra

V akcii je práve teraz Nástenná dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Rudolf s trendy značkou Nørdifra - tento produkt objednáte za jedinečnú cenu 54.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. No a to sa jednoducho oplatí.

Môj dom, môj hrad. Tak znie jedno z hesiel poľskej značky Nørdifra a my ho rozhodne zdieľame. Vybavte si domov presne podľa vlastného vkusu a chuti.

O značke
Značka Nørdifra síce pochádza z Poľska, ale pri výrobe svojich výrobkov sa inšpiruje škandinávskym dizajnom a spôsobom myslenia. Nørdifra s trochou vtipu tvrdí, že je značkou pre introvertov. Uvedomuje si totiž, ako dôležité je sa v dnešnom svete zastaviť a občas myslieť tiež trochu na seba a na prostredie, v ktorom žijeme. Cieľom značky je, aby si každý mohol zo svojho domova urobiť perfektné miesto, v ktorom sa bude cítiť dobre.

Nørdifra využíva na výrobu svojho nábytku výhradne certifikované alebo recyklované drevo, ktorého získanie je šetrné k prírode. V tomto prípade ide o drevo z buka, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie druhy dreva vôbec. Okrem krásnej svetlej farby sa ľahko opracováva, dobre drží spoje a je dostatočne odolné.

Parametry produktu Nástenná dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Rudolf

  • Název: Nástenná dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Rudolf
  • Cena: 54.00 EUR
  • Výrobce: Nørdifra
  • Kód zboží: 1292966
Pozrite si všetky produkty značky
Nástenná dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Rudolf Nørdifra

Nástenná dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Rudolf

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky