Nástenné hodiny DOIY Mystic Time Eye

Nástenné hodiny DOIY Mystic Time Eye, 39 x 23 cm

Cena:
44.90 €

Toto si zamilujete: Nástenné hodiny DOIY Mystic Time Eye, 39 x 23 cm čo odoberáme od výrobcu DOIY - tento tovar si môžete nechať dodať v jedinečnej akcii za 44.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8436564295316
Do obchodu

Popis

DOIY

V zľave je Nástenné hodiny DOIY Mystic Time Eye, 39 x 23 cm kvalitné značky DOIY - tento tovar zakúpite v hustej akciu za 44.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Dekorácie a doplnky sú to, čo robí domov domovom. Pomocou nich môžete do interiéru vložiť svoju osobnosť. Trendy a hravé maličkosti, ktoré rozžiaria každý deň, sa perfektne hodia aj ako darček pre niekoho blízkeho.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Nástenné hodiny DOIY Mystic Time Eye, 39 x 23 cm

  • Název: Nástenné hodiny DOIY Mystic Time Eye, 39 x 23 cm
  • Cena: 44.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344341
Pozrite si všetky produkty značky
Nástenné hodiny DOIY Mystic Time Eye

Nástenné hodiny DOIY Mystic Time Eye, 39 x 23 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky