Nástenné zrkadlo DOIY Rainbow

Nástenné zrkadlo DOIY Rainbow, 48 x 50 cm

Cena:
59.90 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Nástenné zrkadlo DOIY Rainbow, 48 x 50 cm populárneho výrobcu DOIY - tento hit môžete získať za mimoriadne nízku cenu 59.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8436564295231
Do obchodu

Popis

DOIY

Dnes sme vybrali: Nástenné zrkadlo DOIY Rainbow, 48 x 50 cm od top výrobcu DOIY - tento artikel neprepásnite v hustej akciu za 59.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Dekorácie a doplnky sú to, čo robí domov domovom. Pomocou nich môžete do interiéru vložiť svoju osobnosť. Trendy a hravé maličkosti, ktoré rozžiaria každý deň, sa perfektne hodia aj ako darček pre niekoho blízkeho.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Nástenné zrkadlo DOIY Rainbow, 48 x 50 cm

  • Název: Nástenné zrkadlo DOIY Rainbow, 48 x 50 cm
  • Cena: 59.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344407
Pozrite si všetky produkty značky
Nástenné zrkadlo DOIY Rainbow

Nástenné zrkadlo DOIY Rainbow, 48 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky