Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo

Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm

Cena:
167.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm od výrobcu Hübsch - tento produkt máte za pár kliknutí v časovej obmedzenej zľave za 167.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vy tak neplatíte nič naviac!

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 5712772060957
Do obchodu

Popis

Hübsch

Veľmi žiadaný produkt, Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm od značky Hübsch - tento tovar zakúpite po zlacnenie za 167.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Praktické zrkadlo by vo vašom interiéri nemalo chýbať. A čím väčšie, tým lepšie. To je krédo dánskej značky Hübsch, pretože prichádza s kolekciou zrkadiel, ktoré sa väčšími rozmermi pýšia. Okrem vašej osobnej krásy budú lepšie odrážať aj krásu vášho domova.♥

Toto zrkadlo sa hodí hlavne do scandi riešených interiérov s jemnejšími pastelovými tónmi, ale zakomponovať ho môžete aj do industriálneho bývania.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm

  • Název: Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm
  • Cena: 167.00 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • Kód zboží: 1261768
Pozrite si všetky produkty značky
Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo

Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky