Nástenný vešiak Kare Design Gangster Monkey Kare Design

Nástenný vešiak Kare Design Gangster Monkey

Cena:
18.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Nástenný vešiak Kare Design Gangster Monkey od top výrobcu Kare Design - tento artikel je v tento okamih s extra zľavou za 18.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4025621608837
Do obchodu

Popis

Kare Design

Špičkový tovar, Nástenný vešiak Kare Design Gangster Monkey od kvalitného výrobcu Kare Design - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 18.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Urobte si radosť.

"Hravý" je vaše druhé meno?

Ukážte, kým ste, pomocou vtipného osvetlenia od Kare Design. Nielen filmové večery dostanú úplne iný náboj, len čo toto svetlo rozsvietite.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť o inovatívne a sofistikované kúsky s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcou a každodennou inšpiráciou, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Nástenný vešiak Kare Design Gangster Monkey

  • Název: Nástenný vešiak Kare Design Gangster Monkey
  • Cena: 18.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 1190148
Pozrite si všetky produkty značky
Nástenný vešiak Kare Design Gangster Monkey Kare Design

Nástenný vešiak Kare Design Gangster Monkey

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky