Nástenný vešiak Kare Design Jungle Party Kare Design

Nástenný vešiak Kare Design Jungle Party

Cena:
99.00 €

Hit z katalógu: Nástenný vešiak Kare Design Jungle Party značky Kare Design - tento hit zoženiete v časovej obmedzenej zľave za 99.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Kare Design

Trhom osvedčený produkt, Nástenný vešiak Kare Design Jungle Party značky Kare Design - tento tovar si môžete nechať poslať s neuveriteľnou zľavou za 99.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Za vznikom tohto vešiaku stojí tvrdá a poctivá práca zručných remeselníkov. Práve tí tomuto mimoriadnemu kúsku vdýchli život a doplnili ho žiarivou dizajnovou iskrou, ktorá prežiari celý interiér.

Nemecká značka Kare Design je skrátka dôkazom, že aj jeden výrazný kúsok dokáže rozbiť všedný stereotyp a nahradiť ho osviežujúcim nádychom osobitosti.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Nástenný vešiak Kare Design Jungle Party

  • Název: Nástenný vešiak Kare Design Jungle Party
  • Cena: 99.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 882220
Pozrite si všetky produkty značky
Nástenný vešiak Kare Design Jungle Party Kare Design

Nástenný vešiak Kare Design Jungle Party

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky