Nož na chlieb z antikoro oceli v drevenom balení Jean Dubost

Nož na chlieb z antikoro oceli v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 28 cm

Cena:
23.00 €

Trhom osvedčený produkt, Nož na chlieb z antikoro oceli v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 28 cm od kvalitnej značky Jean Dubost - tento artikel objednávajte s úžasnou cenovkou 23.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Vynikajúci Nož na chlieb z antikoro oceli v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 28 cm od producenta Jean Dubost - tento artikel je v tento okamih v perfektnej akcii za 23.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vy tak neplatíte nič naviac!

Jeho starý otec bol znalec vo oblasti príboru, jeho otec založil v roku 1920 továreň na jeho výrobu a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si zakladá na výrobe vysoko kvalitných nožov a kuchynských doplnkov. Francúz Jean Dubost tak pokračuje v rodinnej firme, vybavil ju najmodernejšími technológiami, a zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa neho stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu. Jean Dubost a jeho kuchynské doplnky sú vo Francúzsku synonymom precíznosti a štýlového stolovania. Pozvite si tohto odborníka k sebe domov, naučí vás tomu pravému hodovaniu.

Parametry produktu Nož na chlieb z antikoro oceli v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 28 cm

  • Název: Nož na chlieb z antikoro oceli v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 28 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: Jean Dubost
  • Kód zboží: 82657
Pozrite si všetky produkty značky
Nož na chlieb z antikoro oceli v drevenom balení Jean Dubost

Nož na chlieb z antikoro oceli v drevenom balení Jean Dubost, dĺžka 28 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky