Obliečka na perinu jednolôžko WeLoveBeds Azzurro

Obliečka na perinu jednolôžko WeLoveBeds Azzurro, 155 × 200 cm

Cena:
96.99 €

Najpredávanejšie Obliečka na perinu jednolôžko WeLoveBeds Azzurro, 155 × 200 cm od kvalitnej značky WeLoveBeds - tento artikel nakupujte v časovej obmedzenej zľave za 96.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5902409733822
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

V akcii je len tu Obliečka na perinu jednolôžko WeLoveBeds Azzurro, 155 × 200 cm od populárnej značky WeLoveBeds - tento tovar zakúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 96.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Príjemné obliečky sú základ dobrého odpočinku. Tie od WeLoveBeds sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá vás bude rozmaznávať celú noc a ktorú budete ráno len ťažko opúšťať.

O WeLoveBeds:

Značka, pochádzajúca z Poľska, kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na perinu jednolôžko WeLoveBeds Azzurro, 155 × 200 cm

  • Název: Obliečka na perinu jednolôžko WeLoveBeds Azzurro, 155 × 200 cm
  • Cena: 96.99 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157610
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na perinu jednolôžko WeLoveBeds Azzurro

Obliečka na perinu jednolôžko WeLoveBeds Azzurro, 155 × 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky