Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Doodle Rainbows

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Doodle Rainbows, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Kvalitný Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Doodle Rainbows, 50 x 50 cm kvalitné značky Butter Kings - tento tovar si môžete nechať doručiť výhodne za 24.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8596457060107
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Vaše možnosti obohacujúce Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Doodle Rainbows, 50 x 50 cm s akostnou značkou Butter Kings - tento artikel čaká na vás po zľave za 24.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Doodle Rainbows, 50 x 50 cm

  • Název: Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Doodle Rainbows, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328402
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Doodle Rainbows

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Doodle Rainbows, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky