Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Poctivý výrobok, Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 50 x 50 cm od kvalitného výrobcu Butter Kings - tento hit môžete získať vo výpredajové akciu za 24.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8596457060299
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Prvotriedný Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 50 x 50 cm s akostnou značkou Butter Kings - tento produkt posielame v hustej akciu za 24.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 50 x 50 cm

  • Název: Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328404
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky