Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulips

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulips, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

V akcii je Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulips, 50 x 50 cm s pečaťou kvality Butter Kings - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnú cenu 24.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8596457058319
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Práve je za dobrú cenu Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulips, 50 x 50 cm s osvedčenou značkou Butter Kings - tento artikel sa na vás teší za výhodnú cenu 24.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulips, 50 x 50 cm

  • Název: Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulips, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328384
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulips

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulips, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky