Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Square Plants

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Square Plants, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Square Plants, 50 x 50 cm od populárneho výrobcu Butter Kings - tento tovar si môžete nechať poslať výhodne za 24.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8596457058630
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Trendy Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Square Plants, 50 x 50 cm kvalitné značky Butter Kings - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 24.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Square Plants, 50 x 50 cm

  • Název: Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Square Plants, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328388
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Square Plants

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Square Plants, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky