Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm

Cena:
24.00 €

Dnes je tu pre vás Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm od kvalitného výrobcu Butter Kings - tento artikel objednávajte s unikátnou zľavou za 24.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8596457060251
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Neodoláte: Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm čo berieme od značky Butter Kings - tento tovar si môžete nechať doručiť za bombastickú cenu 24.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm

  • Název: Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm
  • Cena: 24.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328408
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky