Obliečka na vankúš WeLoveBeds Aztec

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Aztec, 40 × 60 cm

Cena:
23.00 €

Tradičný bestseller, Obliečka na vankúš WeLoveBeds Aztec, 40 × 60 cm populárneho výrobcu WeLoveBeds - tento produkt kúpite s výnimočnou zľavou za 23.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5902409733037
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Príjemné pocity nadväzujúci Obliečka na vankúš WeLoveBeds Aztec, 40 × 60 cm od obľúbenej spoločnosti WeLoveBeds - tento produkt dodávame s unikátnou zľavou za 23.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Ľahnúť do svojej milovanej postele a zabudnúť na starosti uplynulého dňa býva bodom, na ktorý sa občas tešíme už od dopoludnia. Keď nás čakajú hebké a mäkké vankúšiky s harmonickým farebným ladením, stres odpláva za obzor a spánok príde ako na povel.

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska dáva dôraz na dokonalosť v každom detaile. WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Aztec, 40 × 60 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Aztec, 40 × 60 cm
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1201332
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš WeLoveBeds Aztec

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Aztec, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky