Obliečka na vankúš WeLoveBeds Check Dark Chocolate

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Check Dark Chocolate, 60 × 60 cm

Cena:
20.00 €

Spokojnosť prinášajúci Obliečka na vankúš WeLoveBeds Check Dark Chocolate, 60 × 60 cm od obľúbenej spoločnosti WeLoveBeds - tento artikel musíte mať za skvelú cenu 20.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5902409732375
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Obliečka na vankúš WeLoveBeds Check Dark Chocolate, 60 × 60 cm od producenta WeLoveBeds - tento artikel je tu pre vás s extra zľavou za 20.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Ako len nájsť energiu a dobrú náladu, keď sa starosti kopia? Často hľadáme zložité riešenia a tie jednoduché prehliadame. Zastavte sa na chvíľu a uvelebte sa na príjemnom vankúšiku prémiovej kvality. Ničím nerušený relax je účinnejší než celodenné popíjanie jednej šálky kávy za druhým.
O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Check Dark Chocolate, 60 × 60 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Check Dark Chocolate, 60 × 60 cm
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1201314
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš WeLoveBeds Check Dark Chocolate

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Check Dark Chocolate, 60 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky