Obliečka na vankúš WeLoveBeds Grass

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Grass, 40 × 60 cm

Cena:
23.90 €

Ponuka pre vás: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Grass, 40 × 60 cm čo odoberáme od výrobcu WeLoveBeds - tento tovar si môžete zakúpiť v sezónne zľave za 23.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5902409730036
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Vaše možnosti obohacujúce Obliečka na vankúš WeLoveBeds Grass, 40 × 60 cm od populárnej značky WeLoveBeds - tento artikel odporúčame v časovej obmedzenej zľave za 23.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Neplaťte inde viac než musíte.

Ako ľahko skrášliť obývačku? S novými vankúšikmi od WeLoveBeds to bude otázka niekoľkých minút. Nové vankúše využijete aj počas sledovania filmov, kedy sa o ne pohodlne opriete ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Grass, 40 × 60 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Grass, 40 × 60 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157534
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš WeLoveBeds Grass

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Grass, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky