Obliečka na vankúš WeLoveBeds New York

Obliečka na vankúš WeLoveBeds New York, 40 × 60 cm

Cena:
37.90 €

Váš obľúbený tovar, Obliečka na vankúš WeLoveBeds New York, 40 × 60 cm s trendy značkou WeLoveBeds - tento produkt predávame takmer zadarmo za 37.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 5902409734188
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Spokojnosť prinášajúci Obliečka na vankúš WeLoveBeds New York, 40 × 60 cm značky WeLoveBeds - tento artikel sa na vás teší za mimoriadne nízku cenu 37.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Módna kolekcia obliečok na vankúš vzdávajúca hold štýlovým mestám sveta oslovia ako milovníkov moderného scandi štýlu, tak aj geometrických tvarov retra. Nájdete medzi nimi aj ten svoj?

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds New York, 40 × 60 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds New York, 40 × 60 cm
  • Cena: 37.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157576
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš WeLoveBeds New York

Obliečka na vankúš WeLoveBeds New York, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky