Obliečka na vankúš WeLoveBeds Pining Zig Zag

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Pining Zig Zag, 40 × 60 cm

Cena:
23.99 €

Dnes je tu pre vás Obliečka na vankúš WeLoveBeds Pining Zig Zag, 40 × 60 cm čo odoberáme od výrobcu WeLoveBeds - tento produkt dodávame v úžasnej akcii za 23.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5902409733013
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Hit poslednej doby, Obliečka na vankúš WeLoveBeds Pining Zig Zag, 40 × 60 cm od kvalitného výrobcu WeLoveBeds - tento produkt posielame v perfektnej akcii za 23.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Neplaťte inde viac než musíte.

V WeLoveBeds milujú spánok a odpočinok. Pokiaľ na tom ešte nie ste rovnako, zamilujte si ho s ich obliečkami na vankúše. Budú štýlovým doplnkom a zaistia príjemné sny ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Pining Zig Zag, 40 × 60 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Pining Zig Zag, 40 × 60 cm
  • Cena: 23.99 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157640
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš WeLoveBeds Pining Zig Zag

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Pining Zig Zag, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky