Obliečka na vankúš WeLoveBeds Shark Skin

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Shark Skin, 50 × 50 cm

Cena:
23.90 €

Nie je prečo váhať, Obliečka na vankúš WeLoveBeds Shark Skin, 50 × 50 cm so známou značkou WeLoveBeds - tento artikel čaká na vás za výhodnú cenu 23.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5902409733426
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Shark Skin, 50 × 50 cm od populárnej značky WeLoveBeds - tento produkt posielame pri práve prebiehajúcej akcii za 23.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vy tak neplatíte nič naviac!

Ako ľahko skrášliť spálňu? S novým vankúšom od WeLoveBeds to bude otázka niekoľkých minút. Nechajte rozkvitnúť aj tú vašu ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Shark Skin, 50 × 50 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Shark Skin, 50 × 50 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157476
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš WeLoveBeds Shark Skin

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Shark Skin, 50 × 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky