Obliečka na vankúš WeLoveBeds Singapore

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Singapore, 40 × 60 cm

Cena:
37.90 €

Poctivý výrobok, Obliečka na vankúš WeLoveBeds Singapore, 40 × 60 cm od značky WeLoveBeds - tento produkt predávame v úžasnej akcii za 37.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5902409734256
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Poctivý výrobok, Obliečka na vankúš WeLoveBeds Singapore, 40 × 60 cm čo odoberáme od výrobcu WeLoveBeds - tento produkt posielame v bombastické akcii za 37.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Módna kolekcia obliečok na vankúš vzdávající hold štýlovým mestám sveta oslovia ako milovníkov moderného scandi štýlu, tak aj geometrických tvarov retra. Nájdete medzi nimi aj ten svoj?

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Singapore, 40 × 60 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Singapore, 40 × 60 cm
  • Cena: 37.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157592
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečka na vankúš WeLoveBeds Singapore

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Singapore, 40 × 60 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky