Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Poctivý výrobok, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 200 x 200 cm od producenta Butter Kings - tento artikel je v tento okamih v časovej obmedzenej zľave za 79.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8596457075637
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Nie je prečo váhať, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 200 x 200 cm čo berieme od značky Butter Kings - tento produkt doručujeme s VIP zľavou pre každého za 79.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328192
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Black Paws, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky