Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Doodle Rainbows

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Doodle Rainbows, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Trhom osvedčený produkt, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Doodle Rainbows, 200 x 200 cm s pečaťou kvality Butter Kings - tento artikel čaká na vás v časovej obmedzenej zľave za 79.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8596457075552
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Kvalitný Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Doodle Rainbows, 200 x 200 cm čo nám vyrába Butter Kings - tento hit ľahko nájdete výhodne za 79.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Doodle Rainbows, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Doodle Rainbows, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328204
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Doodle Rainbows

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Doodle Rainbows, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky