Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Glossy Plant

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Glossy Plant, 200 x 200 cm

Cena:
79.00 €

Urobte si radosť: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Glossy Plant, 200 x 200 cm od top výrobcu Butter Kings - tento hit zaobstaráte za mimoriadne nízku cenu 79.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8596457076245
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Jedinečná ponuka, Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Glossy Plant, 200 x 200 cm značky Butter Kings - tento artikel je v túto chvíľu výhodne za 79.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Glossy Plant, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Glossy Plant, 200 x 200 cm
  • Cena: 79.00 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • Kód zboží: 1328284
Pozrite si všetky produkty značky
Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Glossy Plant

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Glossy Plant, 200 x 200 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky